Shiki /// recenze

19. listopadu 2012 v 2:20 | Kurai neko =^.^= |  Recenze
Originální název: Shiki
Ve znacích: 屍鬼
Typ a počet dílů: TV série, 22 dílů
Žánr: horor, seinen, tragédie, vampire
Online: shirai.cz


Moje hodnocení: 7-1.gif image by spookys-graphix1-2.gif image by spookys-graphix7-1.gif image by spookys-graphix1-2.gif image by spookys-graphix7-1.gif image by spookys-graphix / 7-1.gif image by spookys-graphix1-2.gif image by spookys-graphix7-1.gif image by spookys-graphix1-2.gif image by spookys-graphix7-1.gif image by spookys-graphix


Mé shrnutí a lehké vtažení do děje:
Sotoba - s populací kolem 1300 obyvatel, je malá vesnička ve které se odehrává celý děj tohoto velice povedeného anime. Do této vesničky se během jedné horké letní noci přistěhuje nová rodina. Pěkně podivná rodina... Co jsou zač? A co se to sakra děje? Umírá čím dál tím víc lidí a ani místní lékař Toshio Ozaki nemůže přijít na příčinu?! Je to snad empidemie? Nikdo neví, co se děje... Časem se o celou situaci začne zajímat i mladý kněz - Muroi Seishin, který je dobrým přítelem Ozakiho. Podaří se jim rozluštit celou záhadu a zachránit vesnici...? Nebo se všichni utopí v krvi a slzách?!

První ending:

Můj názor na anime:
Z nudného začátku se vyklube velice zajímavý děj. Hrozně mě zaujala hudba v celém anime, ale musím podotknout, že openingy a endingy byly vcelku slabé na můj vkus. Ke konci jsem byla tak trochu v šoku, ale měla jsem to čekat, když je to tragické a hororové anime. Avšak závěr mě překvapil a určitě se na celé anime podívám někdy znovu. Krev a slzy ... pokud máte rádi takové typy anime, jako je Elfen Lied nebo Higurashi, tak jsi Shiki zamilujete!


Na závěr pár mích screenů :3
(zvětšíte je tak, že kliknete pravým a dáte Zobrazit obrázek^^)Kurai neko =^.^=

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama